Мешканцям Ізюма, які втратили домівки, взимку безоплатно нададуть житло на Полтавщині та Харківщині

Мешканці деокупованого Ізюма Харківської області, які через війну залишилися без домівок, можуть на зиму безоплатно евакуюватися в інші регіони.

Про це у Facebook повідомив депутат Ізюмської міської ради Максим Стрельник.

Як зазначив Стрельник, значна частина жителів Ізюма опинилася без даху над головою. Більшість будинків окупанти зруйнували настільки, що їх неможливо підготувати до опалювального сезону.

“Для запобігання кризових ситуацій в зимовий період організовується безплатна евакуація всіх охочих, з подальшим розселенням в Харківській, Полтавській та інших областях України. Закликаємо ізюмчан скористатися цією можливістю до моменту відновлення критичної інфраструктури міста”, – написав депутат.

Як повідомлялося, у нещодавно звільненій Балаклії Харківської області відновили електропостачання, наступним містом для повернення світла стане Ізюм.

12 вересня Служба Безпеки України офіційно підтвердила інформацію про звільнення Ізюма на Харківщині від російських окупантів.

На місці масового поховання у звільненому Ізюмі на Харківщині ексгумували 427 тіл загиблих людей, серед яких п’ятеро дітей.

За словами депутата Ізюмської міської ради Максима Стрельника, через російські обстріли й відсутність ліків у місті загинуло близько однієї тисячі мирних жителів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post Мешканцям Ізюма, які втратили домівки, взимку безоплатно нададуть житло на Полтавщині та Харківщині appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота