На той світ без черг та з пільгами: у Росії запровадили знижки на складання заповіту для мобілізованих

З початку мобілізації в Росії багато призваних до армії поспішають оформити доручення на членів сімей або друзів, а також заповіти. Зважаючи на такий “ажіотаж”, Федеральна нотаріальна палата (ФНП) вирішила надати свої послуги мобілізованих зі знижками.

Про це пише видання The Moscow Times.

“З 22 вересня оформили понад десяток заповітів”, – повідомили “Ведомостям” в одній із нотаріальних контор у Читі. Попит на цю послугу підтвердили у Новосибірській області. У кількох нотаріальних конторах Єкатеринбурга – довгі черги вже на тиждень.

“Останні три дні був жах”, – заявили в одній із них. У московських нотаріальних конторах найближчі числа для запису доступні лише на початок-середину жовтня. Багато хто у столиці та в регіонах почали працювати у вихідні дні.

“Багатьом мобілізованим громадянам потрібно терміново оформити доручення (наприклад, на управління або розпорядження майном, на оформлення тих чи інших документів), згоду (на угоду, на юридично значущі дії на адресу дитини та ін.) тощо”, – заявили в пресслужбі Федеральної нотаріальної палати.

Для мобілізованих громадян ФНП надає пільги, зокрема їх звільняють від оплати послуг правового та технічного характеру. Ці пільги поширюються посвідчення різних видів довіреностей. Ті, хто вже отримав повістку мають обслуговуватися без запису та позачергово, випливають із указу палати.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін досі не відмовився від планів захопити значну частину України, попри те, що шанси на досягнення цієї мети здаються дедалі примарнішими. При цьому очільник Кремля сподівається за допомогою “частково мобілізованих” загарбати Одесу та Харків.

Так, військові комісаріати РФ працюють у цілодобовому режимі, виконуючи указ очільника Кремля. Водночас командування російських окупаційних військ щойно мобілізованих без підготовки направляє безпосередньо на лінію зіткнення.

Тим часом Росія збирається відправити на війну проти України першокурсників військово-морської академії імені Кузнєцова, що в Санкт-Петербурзі. Батьки курсантів намагались зв’язатися з керівництвом академії, але їм відмовили в зустрічі.

Крім того, після підписання указу про часткову мобілізацію в Росії повістки отримують тисячі представників інтелігенції й приватного бізнесу з центральних районів.

До слова, росіяни, які йдуть воювати проти України, отримали “благословення” від РПЦ. Патріарх Кирил заявив, що жертва “при виконанні військового обов’язку змиває всі гріхи”, тим самим фактично порівнявши мобілізованих з Ісусом Христом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post На той світ без черг та з пільгами: у Росії запровадили знижки на складання заповіту для мобілізованих appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота