По всій Україні почали діяти “Пункти Незламності”: деталі та адреси

По всій Україні почали діяти “Пункти Незламності”, які допоможуть українцям пережити складний період без світла, води та тепла,  там можна зігрітися, набрати води та зарядити телефони.

Детальна інформація присутня на сайті проєкту.

“План Росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безплатно для тимчасового перебування”, – йдеться у статті.

“Пункти Незламності” будуть розташовані в закладах освіти, будівлях обласних і районних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування тощо в різних населених пунктах країни.

Про найближчий пункт можна дізнатися за посиланням.

Раніше повідомлялось, що рятувальники розгорнули в Україні вже понад 800 пунктів незламності, додаткові стаціонарні пункти запрацюють у найближчі години.

Раніше стало відомо, що 23 листопада російські окупанти вдарили по Києву. Є влучання в об’єкти критичної інфраструктури, через що запровадили аварійні відключення електроенергії.

Крім того, росіяни влучили в об’єкти критичної інфраструктури на Вінниччині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

The post По всій Україні почали діяти “Пункти Незламності”: деталі та адреси appeared first on Прямий.

Головна Відео Новини Спільнота